vaiko kambarys 

Kiekviena šeima, auginanti kūdikį,  žino kad nors naujas šeimos narys yra mažiausias, tačiau jo poreikiai kartais būna didžiausi. Mažyliui reikalinga ne tik meilė, priežiūra, rūpestis, dėmesys, bet ir kai kurios sąlygos, užtikrinančios patogumą ir gerą savijautą. Tinkamas vaiko kambario išplanavimas, patogiai sukomplektuoti baldai turi reikšmės ne tik vaiko, bet ir jo tėvelių komfortui. Taip pat labai svarbi yra kasdieninių procedūrų, tokių kaip  maitinimas ir vystymas aplinka. Jei tik leidžia galimybės, rekomenduojama įrengti atskirą nedidelį vaiko maitinimo ir vystymo kambarį. Tai užtikrina, kad mažylio neblaškys aplinkiniai veiksniai maitinimo metu, o mama taip pat galės visą dėmesį sutelkti tik į kūdikį. Kas svarbu įrengiant vaiko maitinimo ir vystymo kambarį? Dalinamės patarimais, kurie pravers ne tik ketinantiems įrengti atskirą patalpą, bet ir visiems kitiems mažylių tėveliams!

  • Maitinimo zona

Šioje zonoje turi būti vaiko maitinimui skirti baldai. Maitinančiai mamai puikiai tiks krėslas su porankiais ar fotelis. Jei vaikas jau ūgtelėjęs, taip pat bus reikalinga maitinimo kėdutė. Šalia šių baldų patogu naudoti nedidelę komodą, kurioje galima laikyti mitybos metu naudojamus daiktus, tokius kaip buteliukai, indeliai, pientraukis ar seilinukai.

  • Vystymo zona

Svarbiausias šios zonos elementas – patogus vystymo stalas. Jų pasirinkimas rinkoje gana gausus. Renkantis šį baldą atkreipkite dėmesį į stalo aukštį arba rinkitės reguliuojamo aukščio variantą. Jei įsigysite vystymo stalą be vystymo lentos, ją nusipirkite atskirai. Rekomenduojama rinktis vystymo stalą su keliomis lentynėlėmis arba stalčiais, kuriuose galėsite laikyti sauskelnes ir kitas vystymui reikalingas priemones.

  • Detalės

Interjero detalės ne tik bus naudingos dėl patogumo, bet ir suteiks jaukumo šiam kambariui. Pasirūpinkite neryškia naktine lempute, pastelinių spalvų nedideliu kilimėliu ar suteikite žaismingumo kambariui su vaikiškomis sienų aplikacijomis.

 

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.