gėlės 

Nesvarbu, kokia bebūtų proga, gimtadienis, vardadienis, vestuvių metinės ar diplomo įteikimo diena, pirmoji mintis sveikinant mums artimą žmogų yra – gėlės. Dovanodami gėles ne tik parodome savo dėmesį žmogui, suteikiame jam džiaugsmo, bet ir paliekame laikiną (o kartais ir amžiną) prisiminimą apie mus. Pastaruoju metu ne veltui vis labiau populiarėja gėlių pristatymo į namus paslaugos. Vis dažniau žmonės renkasi būtent šį gėlių pirkimo būdą. Kokie šio pasirinkimo pranašumai ir kodėl verta tuo pasinaudoti? Štai atsakymai!

  • Didesnė staigmena

Žinoma, gauti puokštę rožių ar kitų gėlių visuomet malonu ir šiek tiek netikėta. Tačiau gėlių pristatymas į namus ar darbovietę, gėlių gavėjui iš anksto nežinomu metu dažniausiai tampa dar didesne staigmena.

  • Platus pasirinkimas

Gėlių salonai, teikiantys gėlių pristatymo į namus paslaugas paprastai siūlo gan daug pasirinkimo variantų. Gėlių puokštės, skintos gėlės, gėlės dėžutėse ir kitos variacijos, tarp kurių lengva rasti tai, kas labiausiai tinka artimam žmogui ir esamai progai. Be to, kai kuriuose internetiniuose gėlių salonuose kartu su gėlių puokšte galima užsakyti ir papildomą dovanėlę, kuri pristatoma kartu su gėlėmis.

  • Lengvas ir greitas užsakymas

Kartais, ypač jei tą dieną, kai reikia sveikinti žmogų esame labai užimti, gėlių pirkimui parduotuvėje skirtas pusvalandis tampa rūpesčiu. O ką jau kalbėti apie situacijas, kai nupirkti gėlių ir pasveikinti artimą žmogų neturime galimybės, pavyzdžiui, dėl ligos. Tokiais atvejais gėlių užsakymas į namus tampa tikru išsigelbėjimu. Būdami namuose, prie kompiuterio galite patogiai išrinkti puikią puokštę ir vos keliais mygtukų paspaudimais ji jau bus pakeliui pas adresatą.

Tad gėlių pristatymas į namus yra puiki galimybė pradžiuginti artimą žmogų bet kokia proga.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.