Tavosapnas.lt – platus patalynės pasirinkimas

Nauja patalynė yra pernelyg brangi? O gal ji kaip tik kainuoja labai mažai? Ar vis dėlto pirkinio kainą lemia kokybė ir nėra vienareikšmio atsakymo?

Apie patalynės kainas galima kalbėti įvairiai. Vis dėlto pastebėtina, kad miego kokybė – svarbiau už porą sutaupytų eurų. Kita vertus, tai nėra bandymas pasakyti, kad du eurai – nieko verta suma. Visos šios mintys – patvirtinimas, jog čia nestinga prieštaringumo. Tačiau turbūt sutiksite dėl vieno dalyko – nakties poilsis yra nepaprastai reikšmingas. Kiekvienas iš mūsų stengiamės, kad miegamajame būtų patogu, kad komfortiška būtų ir pati lova, ir patalynė. Juk tai, ant ko gulime ir kuo užsiklojame, turi įtakos ne tik nakties poilsiui, bet ir likusiai paros daliai.

O ko reikia, kad viskas būtų puiku? Kyla prielaida, jog platus patalų asortimentas lemia geriausią apsisprendimą, o kartu ir puikumą.

Apie miegą – daug faktų

miegas

Be abejonės, vienaip nakties poilsis vertinamas iš subjektyviosios pusės, kitokius dalykus diktuoja faktai (tiesa, jie nebūtinai prieštarauja subjektyviesiems vertinimams).

Keletas įdomesnių faktų:

  • 4–7 kartai – tiek sapnuojama per naktį. Abejojate? Abejonė puikiai suprantama, mat tikėtina, kad sapnų neatsimenate. 90 procentų jų žmogus pamiršta.
  • Kiek laiko trunka, kol užmiegate? Nuo 10 iki 20 minučių. Jei miegas ateina greičiau, vadinasi, jo trūksta.
  • Ar tai, kad miegame trečdalį gyvenimo, yra tiesa? O gal pramanas? Nors tai individualu (vienas žmogus galbūt keliasi po 7,5 valandų, o kitas po 9), vis dėlto trečdalis bent apytiksliai atspindi tikrovę.
  • Jei per 75 metų gyvenimą miegama 25 metus, kiek laiko sapnuojama? Šiuo atveju tai būtų 6 valandos. Nekukliai, ar ne?

Faktai lieka faktais, o poilsis vis vien svarbus, nepaisant konkrečių skaičių. Žinoma, įdomu paskaitinėti apie vienokius ar kitokius skaičius, tačiau jei paskutiniame punkte būtų nurodytos ne 6, o kokios 7 valandos, tai nei pablogintų, nei pagerintų jūsų miego. O konkrečiai įtakos turi tai, ant ko miegate, kuo užsiklojate. „Kaip pasiklosi…“ – taip pradedamas vienas liaudies išminties perlas. Tiesos jame netrūksta.

Jei ieškote lovatiesės ar antklodės

Kur galima įsigyti tai, kas svarbu miegamajame? Kur rasti tinkamą lovatiesę at antklodę? Ogi Tavosapnas.lt. Kai asortimentas platus, tai rinktis labai malonu. Kai kokybė aukšta, tai miegas geras kiekvieną naktį. O kai gerai išsimiegama, tai dieną galima kalnus nuversti.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.