pasaulisdelneParduotuvėje Pasaulisdelne.lt galite rasti įvairių maisto papildų. Čia pakalbėsime apie keletą svarbių ingredientų, esančių papilduose.

Margainių žolelės. Jų svarba siejama su kepenimis. Margainis yra augalas, o rekomenduojamas jis tiems, kurie mėgsta riebų maistą. Įsivaizduokite: augalo sudėtyje – net 200 biologiškai veikliųjų medžiagų. Ir jos yra naudingos. Tai įvairiausi vitaminai, mikroelementai, makroelementai. Pora payzdžių: cinkas, manganas…

Erškėtrožių milteliai. Erškėčių vaisiai yra turtingi vitaminų C, P, E. Taip pat juose gausu kalio, cinko, geležies ir kitų mikroelementų. Preparatai su erškėčių vaisiais vertinami dėl priešuždegiminio, antisklerozinio, kraujavimą stabdančio, tulžį bei šlapimą varančio ir žaizdas gydančio poveikio. Sutikite, naudingų savybių tikrai nemažai. Tarp kitko, neprošal paminėti, jog tai ir darbingumui padidinti skirta priemonė. Na, o liaudies medicina erškėtį pripažįsta kaip profilaktiką nuo gripo, peršalimo ligų.

Pelynų milteliai. Pelynų nauda įsitikinta nuo seno. Jie skirti organizmui nuo parazitų išvalyti. Apskritai pelynų poveikis organizmui yra ir tonizuojantis, susijęs su didesniu atsparumu infekcijoms (pvz., gripo). Preparatas aktualus ir tiems, kurie nori greičiau atsigauti po gripo. Pelynų kapsulių pliusai čia nesibaigia. Kaip vienas didesnių – pagalba naikinant vėžines ląsteles.

Kur įsigyti?

Kurgi tai rasti? Pasaulisdelne.lt. Asortimentas nemažas, o ir apsipirkti patogu – variantas, vertas dėmesio, tiesa? Juk renkantis maisto papildus labai svarbu, kad parduotuvė būtų patikima, kad viskas būtų saugu, kad pinigų neišmestumėte balon… Be abejo, taip pat didelė reikšmė turi būti teikiama atsakingam vartojimui. Juk papildai – ne saldainiai (kurių, beje, irgi nevalgome saujomis).

Kiekvienu konkrečiu atveju svarbu atsižvelgti, kokios vartojimo rekomendacijos ir kada produkto vartoti negalima. Nes prekės aprašas, instrukcija – ne kūrinys, kurį skaitytume pagal pomėgius, o informacija, kuri tiesiog turi rūpėti. Atsakingumo reikšmė eina drauge su papildo naudingumu. O vienas tikslingesnių apibūdinimų ir savotiškas patarimas – protingas vartojimas.

Kai žodis „protingas“ yra tarp prioritetinių, tai ir papildo sudėtis bei savybės duoda kitokį efektą. Kaip žiemą nevažiuojame su vasarinėmis padangomis, taip ir čia paisome nurodymų.

 

 

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.