paskolos
Kartais greitieji kreditai gali padėti ten, kur savo darbo laiku nepadaro darbdavys ar valstybė, ar kažkas kitas, kas turėjo pasirūpinti finansiniu gerbūviu. Kūdikio gimimas – ir nuostabus, ir nerimą dėl finansų keliantis dalykas. Tačiau būtent dėl jo kartais gali būti naudingi greitieji kreditai, kurie pasitarnauja būtinoms reikmėms. Net ir tada, kai viskas planuota, gali būti įvairių situacijų, kuomet tokios finansinės pagalbos visgi prireiks. Štai Agnė sutiko pasidalinti savo istorija, kaip, nors ir prieš tai dirbo bei uždirbo, visgi negavo reikiamų motinystės išmokų ir svarbiems dalykams skolinosi.

Pajamos buvo nedeklaruotos, todėl blogai apskaičiuota SODROS išmoka

Agnė sako, kad anksčiau nebūtų pagalvojusi, kad artinantis vaikelio gimimui, jai būtų tekę skaityti apie tokius dalykus kaip greitieji kreditai savaitgaliais. Išeidama nėštumo atostogų, moteris sužinojo, kad SODRA jai taip viską paskaičiavo, kad pinigų nelabai ir priklauso. Agnė dirbdavo pagal individualią veiklą, o savo pajamas deklaruodavo kiekvienų metų gegužės mėnesį. Į motinystės atostogas jai išeiti teko nuo lapkričio mėnesio. Tuo metu jos metinės pajamos buvo deklaruotos kaip nulis, o užskaitytos tik praėjusių metų pajamos. Dėl to paskaičiuotos išmokos buvo labai mažos. Puolusi į paniką, kad neatgaus pinigų, jaunoji būsima mama ėmė domėtis, kaip skaičiuojamos tos įmokos, tačiau visa, ką pavyko sužinoti, tai, kad jos niekur nedings. Atėjus kitų metų pajamų deklaravimo laikotarpiui, SODRA viską perskaičiuos, ir tuomet išmokės viską, kas liko neišmokėta, bei šiek tiek pakels tas pajamas. Tad tokiu atvejus, sužinojus, kad reikiamu metu negaus reikiamų pinigų, moteris nusprendė, kad čia ilgalaikiai greitieji kreditai yra vienintelė paprasta išeitis.

Išmokos nebūtų užtekę viskam, kam reikia

Kaip sako Agnė, jai greitieji kreditai – tai išsigelbėjimas tuo metu, dėl sistemos klaidos. Gal ir dėl savo pačios klaidos – jeigu būtų anksčiau susigriebusi, būtų pajamas deklaravusi kas mėnesį, tuomet situacija iš karto būtų buvusi normali. Tačiau tai ne tokia klaida, dėl kurios reikėtų labai save ar kažką kaltinti – ką jau padarysi. Svarbu, kad tie pinigai apskritai nepradingo. Moteris pabandė iš paskoliukas.lt pasiskolinti pinigų, ir, kadangi turėjo puikias pajamas, gavo iš ten, kiek jai reikėjo. Agnė sako, kad jeigu būtų gavusi laiku savo išmoką, nebūtų reikėję ir iš niekur skolintis. Mat pajamų jai tuo laiku tikrai užteko, ir motinystės bei nėštumo išmokos atrodė visiškai pakankamos.

Nusprendė skolintis

Šios paskolos Agnei prireikė netikėtai, kadangi ji laiku negavo tų pinigų, kurie jai priklausė. Kad skolintis būtų ramiau, ji paprašė iš kredito teikėjo tik tiek pinigų, kiek jai atrodė būtina. O ne tiek, kiek atitiktų jos pilnai gaunamą išmoką iš valstybės. Visgi kreditai internetu yra įsipareigojimas, kurį reikia priimti atsakingai.

Po Naujų metų viską grąžino

Kaip ir buvo išaiškinusi pati SODRA, po Naujų metų, prasidedant pajamų deklaravimui, atėjo metas ir skaičiuoti visas pajamas, deklaruoti. Tuomet viską perskaičiavus, iš tiesų Agnei išmokėtas tas skirtumas, kuris prieš tai buvo neišmokėtas. O drauge ir pakeltos kiekvieno mėnesio įmokos normos. Taigi, kredito grąžinimas iš tiesų įvyko sklandžiai. Buvo nesunku jį grąžinti iš pinigų, kuriuos grąžino valstybė. Drauge Agnė ir pasidžiaugė, kad dabar pinigų tik sutaupė, nes paskirtas sau mažesnes išmokas iš kredito, vėliau gavo dar daugiau.

Na o išlaidas padengdavo mažesne suma, iš kurių dažniausiai kainuodavo:

  • Sauskelnės;
  • Mišinukai;
  • Kremai, tepaliukai, pudra;
  • Drabužėliai, žaislai ir pan.

Agnė džiaugiasi, kad jai buvo sudarytos puikios sąlygos pasiskolinti.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.