randaiKiekvienam iš mūsų yra tekę patirti gyvenime didesnių ar mažesnių fizinių traumų, kuomet nelaimingus atsitikimus primena likę ant kūno randai. Nors yra posakis, kad „randai vyrus puošia“, tačiau dauguma tikrai norėtų jų atsikratyti. Tikrai mitas, kad kūno grožiu rūpinasi tik moterys. Šiuo atveju, ir stiprioji lytis niekuo joms nenusileidžia.

Itin dideli ir ryškūs randai lieka po įvairių chirurginių operacijų ir pjūvių ir laikui bėgant, jei tikrai neišnyksta savaime. Dažnai prireikia profesionalios plastikos chirurgo pagalbos, kuris gali koreguoti nepageidaujamus randus tiek chirurginiu būdu, tiek modernaus lazerio pagalba. Tačiau svarbiausias, šiuo atveju, yra laikas, nes randų šalinimo ar korekcijų efektyvumas labai priklauso nuo to, kaip seniai jūs turite tą randą. Kuo mažiau randui laiko, tuo lengviau ir paprasčiau jį panaikinti, pradžiai tepant specialius kremus, padedančius panaikinti rando raudonumą ir suvienodinti jį su natūralia kūno spalva, o vėliau darant chirurgines intervencijas.

Grožio klinika Kaune – specializuojasi randų koregavimo ir šalinimo srityje. Profesionalūs plastinės chirurgijos specialistai įvertina rando ir bendrą odos būklę ir parenka efektyviausius metodus, padedančius atlikti parinktą procedūrą. Jai yra kruopščiai ruošiamasi, nes stengiamasi kuo labiau randą padaryti nematomu arba visiškai jį pašalinti.

Pirmuoju atveju, stengiamasi kuo labiau pakeisti rando formą, kad šalia esantys audiniai, gydami jį natūraliai užmaskuotų. Kitu atveju, randas yra koreguojamas lazerio pagalba, kur milimetro tikslumu yra dailinama odos išvaizda ir senas randas yra išblukinamas.

Yra įvairių metodų, padedančių atsikratyti nepageidaujamų randų. Tad atvykus į konsultaciją pas plastinės chirurgijos specialistą, jis įvertinęs kiekvieną individualią situaciją, parenka pačius efektyviausius būdus ir priemones, padedančias pasiekti pageidaujamo rezultato.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.