Populiariausi nekilnojamo turto portalai stebina milžiniška pasiūla. Norint išsirinkti butą Vilniuje ir neturint aiškių kriterijų, reikės apsišarvuoti kantrybe ir peržvelgti mažiausiai kelis tūkstančius skelbimų. Internetiniai puslapiai mirgėte mirga pasiūlymais, įsigyti naujos ar senos statybos butus sostinėje. Kokį variantą rinktis? Ar įsigijus senos statybos butą tikrai sutaupysite? Ar nauji butai Vilniuje išties prabangos dalykas?

Jeigu aktyviai stebite nekilnojamo turto rinką, tikrai pastebėjote, jog senos statybos namuose parduodami butai dažniausiai yra gražiai renovuoti. Renovuotas butas atrodo estetiškiau ir pritraukia daugiau potencialių pirkėjų. Jeigu nusprendėte įsigyti renovuotą butą senos statybos name, būtinai atkreipkite dėmesį į remonto kokybę. Nekokybiškas remontas – pagrindinis triukas, kurio griebiasi pardavėjai, norintys brangiau parduoti seną būstą. Iš pirmo žvilgsnio butas gali pasirodyti patrauklus, tačiau remontui naudotos nekokybiškos priemonės labai greitai praras prekinę išvaizdą, o jums teks griebtis brangių, remonto taisymo darbų. Nusprendus įsigyti butą senos statybos name, reikėtų įvertinti galimas rizikas ir nesusigundyti itin reprezentatyvia pirmine išvaizda. Protingesnis sprendimas būtų įsigyti šiek tiek prasčiau atrodantį, pigesnį butą, o likusius pinigus investuoti į kokybiškus remonto darbus.

Visuomenėje vyrauja mitas, jog nauji butai Vilniuje yra išties brangus, eiliniam žmogui neįkandamas pirkinys. Galbūt kituose miestuose, kuriuose jaučiamas naujos statybos butų deficitas, šio mito paneigti negalima, tačiau sostinė – tikrai išimtis. Beveik kiekvieną dieną skelbimų portalus papildo informacija, apie naujai vystomus, nekilnojamo turto projektus sostinėje. Norintys sutaupyti dažniausiai susigundo patrauklia, naujų butų su daline apdaila, kaina. Nauji butai Vilniuje su pilna apdaila kainuoja šiek tiek brangiau, tačiau jie suteikia galimybę išvengti ilgo ir alinančio remonto darbų proceso. Šiuo metu, kai statybinių medžiagų kainos pasiekė tikras aukštumas, reikėtų įvertinti, ar tikrai sutaupysite įsigydami butą su daline apdaila.

Deja, bet renkantis būstą, nėra vieno teisingo atsakymo. Tinkamo buto pasirinkimas – itin individualus sprendimas. Nusprendus įsigyti butą, svarbiausia nesusigundyti patraukliomis nuotraukomis ir neadekvačiai žema kaina. Juk nesinorėtų nusivilti ir patvirtinti taisyklės, kad taupus moka du kartus.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.