spinta

Vis labiau ir labiau įsigali daiktų vartojimo kultas ir įprastos spintos jau ne visada patenkina žmonių poreikiu. Individualios baldininkų pagamintos spintos jau yra kone privalomas kiekvieno nuosavo namo atributas. Taip yra todėl, kad suskaičiavus visos šeimos narių drabužius, batus ir aksesuarus turime krūvą daiktų kuriuos reikia kažkokiu būdu tvarkingai sudėti. Be drabužinės moterys sunkiai ir įsivaizduoja savo namus.

 

Kokios populiariausios šiuo metu?

 

Renkantis didelę spintą drabužiams galimi du variantai. Pirmas būdas – atitverti dalį kambario ir padaryti spintą iki lubų su varstomomis durimis. Antra – atitverti didelę dalį kambario tam kad sukurti pavyzdžiui 6-12 kvadratinių metrų įeinamą drabužinę. Labai svarbu yra tinkamai suplanuoti jos vietą, kad ateityje būtų patogu naudotis. Jeigu jūsų namas dviejų aukštų, tikriausiai drabužinė bus viršutiniame aukšte, tai ir vonia ir miegamasis turėtų būti taip pat šalia. Drabužinės erdvę būtina išnaudoti racionaliai, viena dažniausių klaidų kurias daro žmonės – baldininkų prašo pagaminti per plačias arba gilias lentynas. Taip švaistomas naudingas plotas, būna nepatogu nes sudėjus drabužius dviem eilėmis, keblu juos įdėti arba išimti.

 

Ką būtina žinoti?

 

Ne tik nuosavuose namuose bet ir butuose lubos dažniausiai būna 2.5-2.7 metrų aukštyje tai ir įsirengus tokio aukščio įeinamą drabužinę reikia išnaudoti visą sienų plotą. Aukščiau galime sudėti drabužius arba daiktus kuriuos naudojame retai. Paprastai tokios tamsios vietelės tampa nebereikalingų daiktų slėptuvėmis bet nepaisant to pasiekti daiktus turime patogiai ir saugiai. Šiam darbui reikia įsigyti nedideles neslystančias kopėčias arba platformą tam kad nereikėtų kiekvieną kartą nešti kėdės ar bandyti kitais būdais pasiekti drabužius. Dažniausiai įeinamose spintose nėra lango ar suprojektuoto šviesos šaltinio todėl prieš tokios drabužinės montavimą apie tai reikia pagalvoti. Jeigu drabužinėje yra vietos galite pakabinti viduje veidrodį kuris bus patogus ir ne tik padės pažvelgti į save bet ir optiškai padidins erdvę. Medžiagos iš kurių gaminsite drabužinę turėtų būti ne vien tik gražios bet dar ir nereiklios valymui nes vėliau eisite į spintą ne tik rinktis drabužių bet ir šveisti blizgius paviršius.

 

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.