sandėliai 

Produkcijos sandėliavimas – kiekvienos stambesnės įmonės kasdienybė. Ir tam anaiptol nepakanka kelių sandėlio darbuotojų ir sandėlininko. Sklandus sandėlio darbas yra nemenka užduotis, kurią norint tinkamai įvykdyti reikalinga eilė atsakingų veiksmų. Juk siekiant sklandaus įmonės darbo, visuomet reikia žinoti kokie produkcijos likučiai sandėlyje, koks žaliavų judėjimas padaliniuose, o ką jau kalbėti apie pardavimų dokumentų išrašymą ir kitas kasdienines procedūras. Visiems šiems veiksmams reikia ne vieno žmogaus ir pakankamai daug laiko. Tad daug naudingesniu pasirinkimu tampa sandėlio valdymo sistema. Pagrindiniai sandėlio valdymo sistemos privalumai:

  • Produkcijos judėjimo sekimas

Jums nereikės tikrinti popierinių dokumentų, norint sužinoti kokie kiekiai produkcijos suplanuoti išvežti ar atvežti į sandėlį. Visą šią informaciją jūs matysite prisijungę prie sistemos.

  • Sandėlio likučių sekimas

Sandėlių valdymo sistema sistemina duomenis, tad sandėlio likučius galėsite greitai pasitikrinti net nevykstant į sandėlį.

  • Žaliavų rezervavimas

Reikiamo kiekio produkcijos rezervavimas užsakymams ar kitiems tikslams per sandėlio sistemą bus matomas ir kitiems įmonės darbuotojams. Taip išvengsite klaidų, kurios kartais įsivelia pildant  popierinius dokumentus.

  • Dokumentų išrašymas

Visų reikalingų dokumentų išrašymas vienoje sistemoje ne tik pagreitina darbą, bet ir palengvina dokumentacijos procesus.

  • Automatinis nurašymas

Automatinis parduotos produkcijos nurašymas taip pat ne tik sutaupo laiko, bet ir leidžia išvengti klaidų, kurias gali padaryti darbuotojai nurašydami produkciją rankiniu būdu.

  • Atsargų valdymas

Sandėlių valdymo sistemose suteikiama galimybė nustatyti procentinę atsargų normą. Tokiu būdu būsite garantuoti, kad jums reikalingas kiekis žaliavų visuomet bus sandėliuose.

Be visų šių, sandėlių valdymo sistemos teikia ir daugybę kitų privalumų. Tad tikrai verta pasinaudoti šia naujove ir paversti savo įmonės darbą produktyvesniu ir spartesniu.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.