šilumos siurblys

Šiandien vartotojui yra kaip niekada daug galimybių rinktis iš modernių, techniškai pažangių šilumos siurblių ir gauti konsultacijas net neišeinant iš namų. Bet kuriame namų ūkyje rasite televizorių, skalbimo mašiną, vis dažniau galime sutikti šilumos siurblį kuris naudojamas kaip pagrindinė namų šildymo priemonė. Tokios tendencijos vyrauja ne tik Europoje bet ir kitose pasaulio šalyse kur žiemos metas reikalauja bent minimalaus šildymo būdo. Kuris gamintojas geresnis? Koks modelis tinka mano namams? Kaip surasti teisingą informaciją ir išsirinkti šilumos siurblį internete?

Ieškokite garsių gamintojų

Daikin, Fujitsu, LG, Mitsubishi, Panasonic – tai keletas didelių gamintojų kuriems joks reitingavimas nereikalingas. Jei šių pavadinimų nežinote, pasitikėkite informacija kuri yra skelbiama internetinių parduotuvių informaciniuose aprašymuose apie vieną ar kitą gamintoją. Informaciją galite patikrinti Vikipedijoje ir panašiuose šaltiniuose. Jei gamintojas suteikia 5 metų garantiją, reiškia, kad gaminys yra tikrai šio to vertas, veiks patikimai be sutrikimų visą eilę metų. Kuo siurblio parametrai geresni, tuo daugiau naudos gausite ir bus mažesnės sąskaitos už elektrą. Paprastai tariant – daugiau patogumo už mažesnę kainą. 1 kilovatas elektros energijos sukuria 4 kilovatus šiluminės energijos. Visų pirma, išsirinkite šilumos siurblio vidinio bloko tipą, kuris gali būti pakainamas ant sienos, pastatomas ant žemės arba įleidžiamas į lubas (kasetinis). Nuspręsti kiek vidinių blokų reikia jūsų namam padės specialistai. Perkant prekę internete, ko gero teks skambinti parduotuvės konsultantui kuris jums paaiškins techninius šio reikalo aspektus. Apsvarstykite ir galimybę montuoti vieną, tačiau didesnio galingumo šilumos siurblį. Atminkite, geriau pasirinkti didesnio galingumo įrenginį kuris turės galios rezervą ir nedirbs visu pajėgumu. Elektros sąnaudos nebus tokios didelės, o ir pats įrenginys nenusidėvės taip greitai.

Pilnas aptarnavimas

Šilumos siurbliai internetu yra tinkamas būdas ieškoti gerų kainų, bet ne mažiau svarbu kas sumontuos šildymo sistemą jūsų namuose. Ne paslaptis, kad perkant technikos gaminius, svarbiausia ne tai kas pasiūlo gerą kainą, o tas pardavėjas kuris sugeba suprantamai paaiškinti pirkėjui koks gaminys ir kodėl tinka pirkėjui. Tokius įrenginius retai kas moka instaliuoti pats, todėl pilną aptarnavimą teikiančios įmonės šioje situacijoje laimi. Vienintelis patarimas – pirkti gaminį iš to pardavėjo kuris sumontuos ir vėliau galės atlikti tarpinius patikrinimo ir remonto darbus.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.