prekybines svarstykles

Prekybinės svarstyklės perkamos specializuotose parduotuvėse. Tiems, kurie užsiima sveriamų produktų prekyba, ieškant svarstyklių, pirmiausia reikia ieškoti patikimo specializuotas prekes siūlančio pardavėjo. Tačiau prekybai skirtos svarstyklės, pasirodo, gali būti labai įvairios. Tad pasirinkti jas ne visada yra gana paprasta.

Pardavimo procesui

Tai pigiausiai kainuojančios svarstyklės, naudojamos prekyboje. Jos gali kainuoti nuo keliasdešimties iki kelių šimtų eurų, priklausomai nuo specifikacijos ir dydžio. Standartinės prekybinės svarstyklės – tai nedidelės svarstyklės su keliais ekranais. Viename iš jų rodomas sveriamo produkto svoris, kitame – konkrečios svorio vertės kaina, o trečiame – galutinė kaina konkrečiai sveriamo produkto. Tai svarstyklės, kurias dažniausiai matome prekybos vietose, kai perkame mėsą, daržoves, kitus maisto produktus.

 

Tačiau šios svarstyklės taip pat gali būt ir be trečiojo ekrano. Tai reiškia, kad svarstyklės gali nerodyti galutinės konkretaus produkto kainos, jeigu jos naudojamos ne pačioje pardavimo vietoje. Pavyzdžiui, kai atskirai sveriami konkrečios parduotuvės prekių skyriuje parduodamos prekės.

 

Sandėliavimui

Kiek kitokios prekybinės svarstyklės naudojamos dar iki paties pardavimo proceso. Tai yra sandėliavimo metu. Tokios svarstyklės dažniausiai naudojamos prekių laikymui ir rūšiavimui. Kartais manoma, kad sandėliuose laikomos prekės nėra skaičiuojamos arba sveriamos. Tačiau taip nėra. Net ir prekybiniuose sandėliuose prekės nuolat autorizuojamos. Kai prekių negalima nuskenuoti, nes jos skaičiuojamos pagal svorius, reikalingos tokios pramoninės svarstyklės, kurios pritaikytos tiek dideliems, tiek itin mažiems svoriams sverti. Dažniausiai jos nerodo kainos, nes jų paskirtis yra ne paskaičiuoti galutinę kainą, o suskaičiuoti prekės likutį.

 

Stambioms prekėms

Kai įmonė užsiima stambiagabaričių prekių pardavimų, čia gali būti reikalingos svarstyklės, pritaikytos dideliems svoriams sverti. Ta aktualu statybinių medžiagų, kitų specifinių prekių pardavėjams. Taip pat supirktuvėms, kuriose svarbu įvertinti svorį ir kainą. Pavyzdžiui, metalo supirktuvėse. Čia reikalingos didelį svorį galinčios parodyti svarstyklės. Rinkoje jau siūlomos ir tokios svarstyklės, kurios gali iš karto paskaičiuoti sveriamo daikto kainą arba kitaip sakant – vertę konkrečiu atveju.

 

Ko svarbu nepamiršti?

Nepriklausomai nuo to, kokio tipo prekybinės svarstyklės Jus domina, svarbu nepamiršti, kad svarstykles privalu pirkti iš oficialaus ir patikimo pardavėjo. Visos prekyboje naudojamos svarstyklės turi būti sertifikuotos, patikrintos ir atitikti visus reikalingus kriterijus. Be to, jeigu norite būti tikri, kad darbas vyks sklandžiai, iš anksto pasidomėkite svarstyklių priežiūra. Dažnai svarstyklių pardavėjai siūlo jų priežiūrą ir remonto darbus.

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.