grindys

Norint sutaupyti, įrengiant grindis, itin  kruopščiai turėtų būti atlikti parengiamieji darbai- paruoštas pagrindas grindims. Net brangiausias parketas neatrodys gerai, jeigu pagrindas bus paruoštas neprofisionaliai. Ir atvirkščiai- kai parengiamiejji darbai atlikti nepriekaištingai, apdailinės medžiagos nebūtinai turi būti itin prabangios, o rezultatas pavyks. Grindų danga- medis, laminatas, kamštinės ar bet kokios kitos- yra tik viršutinė, matoma dalis. Tačiau grindų kokybei labai svarbūs visi sluoksniai- pradedant betonu, šildymo sistema, jei grindys šildomos, pagrindu, ant kurio dedamos grindys. Svarbiausia tinkamai paruošto pagrindo sąlyga- atlikti darbus tiksliai laikantis instrukscijų. Norintiems sutaupyti galima  surenkamas grindis susidėti patiems, o jei prireiks garantinio taisymo- samdyti pardavėjo rekomenduojamus rangovus, kurie tinkamai paruoš pagrindą ir suklos grindis. Renkantis grindų dangą vienas pagrindinių kriterijų visada būna kaina. Kuo aukštesnės kategorijos grindys, tuo jos brangesnės, tačiau ilgesnis ir jų tarnavimo laikas, ir komforto pojūtis namuose. Pavyzdžiui, laminatas kokybiškai atrodo 5-10 metų, medinės ir vinilinės grindys gali tarnauti kelis dešimtmečius ir ilgiau, be to medines grindis nesudėtinga atnaujinti.

Vinilinė grindų danga

Vinilinės grindys gali atrodyti kaip medis, kaip plytelės, net kaip marmuras. Vinilinės grindys atsparios  pelėsiams, drėgmei, jos puikiai tinka virtuvėms, vonios kambariams, skalbimo patalpoms. Vinilinė grindų danga nebrangi ją lengva prižiūrėti. Šiais laikais yra visokių spalvų.

Kaip pasirinkti tinkamiausias vinilines grindis?

Renkantis vinilines grindis https://www.unideco.lt/patarimai/grindu-danga/vinilines-grindys būtina atkreipti dėmesį,  ar šioje vietoje intensyviai vaikštoma, ar patalpose laksto vaikai, gyvūnai. Kambariuose, kuriuose laksto  gyvūnai, vaikai patartina rinktis storesnę ir purvui atsparią dangą su aliuminio oksidu. Norintiem vinilinę dangą įsirengti patiems, patartina rinktis rūšį, kuri nuėmus plevelę yra lengvai priklijuojama. Kaip ir daugeliui dangų, vinilinės grindys reikalauja investicijos- renkantis pigiausią variantą galima nusivilti, vinilinė danga bėgant laikui gali pagelsti, būti ne tokia atspari išorės poveikiui ir dėmėms. Renkantis vinilinę dangą svarbu atkreipti dėmesį į savo poreikius: ko tikites iš šios dangos, kiek žadate investuoti ir kokiose patalpose jos bus montuojamos.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.