motociklas

Motociklų ir šio sporto mėgėjai puikiai žino, kad motociklas ne retai reikalauja daug daugiau dėmesio nei automobilis. Finansiškai tai taip pat nėra itin pigus hobi ar užsiėmimas. Todėl renkantis motociklą ir prieš pradedant domėtis, ką įsigyti, reikėtų iš anksto susiplanuoti biudžetą ir pasiruošti tam, kad ši pramoga kartas nuo karto pareikalaus finansų. Dažniausiai, kai motociklas įsigytas ir į aprangą jau investuota, finansiniai iššūkiai pasipila, kai reikalingos motociklų dalys remontui. Tuomet imama ieškoti, kur įsigyti pigiau ir kokybiškas detales. Štai keli patarimai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį.

Jeigu motociklui reikalingas nedidelis, kosmetinis remontas, daugelis šio sporto mėgėjų nė nesvarsto apie galimybę ieškoti detalių pigiau ar rinktis dėvėtas. Dažniausiai ieškoma naujų prekių, nes tai kainuoja nebrangiai, tačiau užtikrina kokybę. Visai kas kita, jei motociklas sustreikavo kaip reikiant, ir jam reikalingas žymus remontas. Taigi, reikalinga pakeisti svarbias ir brangias detales. Tuomet kyla klausimas, kokias geriau rinktis – naujas ar dėvėtas?

Naujos motociklų dalys daugeliu atvejų yra geriausias pasirinkimas. Tačiau ne visuomet yra lengvai pasiekiama. Pavyzdžiui, reto leidimo motociklų dalių Lietuvoje gauti gali būti labai sudėtinga. Tokiu atveju reikia ieškoti pardavėjų užsienyje. siųstis iš užsienio gali būti brangu, be to, pardavėjas nesuteikia jokių garantijų.

Visgi, jeigu apsisprendėte pirkti naujas detales užsienyje, skirkite dėmesio pardavėjo analizei. įvertinkite jo detalių pasiūlą ir kainą. Nesusigundykite įtartinais pasiūlymais. Taip pat nepamirškite paieškoti atsiliepimų. Galbūt kažkas jau pirko detales šioje vietoje. to galite paklausti kolegų ar bendraminčių motociklininkų forumuose. Žmonės pasidalins savo patirtimi. Taip pat Lietuvoje jau galima pirkti detales iš užsienio per tarpininkus. Įmonė Lietuvoje renka užsakymus ir pati užsakinėja dalis, o Jums reikia tik laukti atkeliaujant prekės. Nesvarbu, kur pirksite prekes, iš gamintojo ar perpardavėjo, visuomet pasirūpinkite pirkimo dokumentais, kurie ginčų atveju būtų pirkimo įrodymas.

Visais atvejais, kai perkamos naujos motociklų dalys užsienyje, reikia atminti, kad remonto pabaiga gali smarkiai nusikelti. Pasitaiko atvejų, kai dalys iš tokių šalių kaip Jungtinės Amerikos Valstijos keliauja ne tik kelias savaites, bet ir porą mėnesių. Tad kai kurie motociklininkai vien dėl to atsisako šios minties. Visgi, moto sezonas Lietuvoje itin trumpas, nesinori kelis mėnesius laukti, kol motociklas pagaliau bus sutaisytas.

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.