Plastikinės dėžės yra viena pagrindinių transportavimo ir sandėliavimo procesų dalių. Nors anksčiau rinkoje buvo galima matyti daugybę skirtingų plastikinių dėžių modelių, šiuo metu yra žengiama link universalumo. Universalios plastikinės dėžės gali būti plačiau naudojamos įvairiose srityse bei naudojant surinkimo ir plastikinių dėžių paruošimo kitiems produktams sistemą, galima ekologiškiau žvelgti į plastikinių dėžių gamybą ir naudojimą. 

Naujiena Lietuvoje: ECR Baltic standarto plastikinės dėžės

ECR Baltic standarto plastikinės dėžės – inovatyvus ir funkcionalus sprendimas daugybei įmonių. Tokios plastikinės dėžės yra pritaikytos daugybei skirtingų produktų. Jų dizainas leidžia komplektuoti skirtingų dydžių ECR plastikine dėžes viena ant kitos be jokio vargo, todėl užtikrina vietos taupymą sandėlyje ar transportavimo metu. Šias plastikines dėžes naudoja didžiausi prekybos tinklai Lietuvoje, todėl naudojant šio tipo plastikines dėžes savo produkciją galite siūlyti teikti būtent jiems. ECR plastikinės dėžės yra naudojamos ,,pooling’’ sistemoje – po panaudojimo parvežamos gamintojui, išplaunamos specialiais plovimo aparatais bei paruošiamos kitam naudojimui. Toks žingsnis užtikrina tų pačių plastikinių dėžių rotaciją ir tvarų panaudojimą.

Plastikinių dėžių priedai

Plastikinės dėžės taip pat gali būti parduodamos su papildomais produktais, kurių reikia patogiam transportavimui ir sandėliavimui. Vienas iš jų yra šaldymo plokštės. Tokios plokštės yra naudojamos tam tikrų produktų temperatūrai ir šviežumui palaikyti plastikinėje dėžėje. Taip pat kitas svarbus priedas yra vežimėliai. Jie padeda užtikrinti lengvą ir patogų plastikinių dėžių transportavimą, pervežimą sandėlyje ar jau pardavimo vietoje. Plastikinės dėžės yra gabenamos ant palečių, kas padeda lengviau jas iškrauti iš krovininės priekabos. 

Kodėl verta rinktis daugkartines plastikines dėžes transportavimui? 

Daugkartinės plastikinės dėžės yra gaminamos iš patvaresnių ir ilgaamžiškesnių medžiagų, todėl jų kokybė yra labai aukšta. Tokios plastikinės dėžės tarnaus jums daugybę metų. Daugkartinės plastikinės dėžės taupo vietą sandėliuose, nes yra patogiai komplektuojamos tarpusavyje, o po panaudojimo jas galima tiesiog išvežti ir ruošti kitam naudojimui. Išvaizdus ir patogus daugkartinių plastikinių dėžių dizainas leidžia jas naudoti įvairiems produktams, todėl jas renkasi ir didieji prekybos centrai Lietuvoje. Vis dar dvejojate dėl plastikinių dėžių pasirinkimo? Kreipkitės į Plastic Pack specialistus Lietuvoje, kurie padės ne tik išsirinkti, bet ir pasiūlys daugiau paslaugų. 

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.