Lietuvių įmonių atstovai atvirauja, kad jų pardavimai išauga nuo kelių iki keliolikos procentų po dalyvavimo tarptautinėse parodose.

Lietuviai aktyviai dalyvauja tarptautinėse parodose

Tekstilė įmonė „Utenos trikotažas“ dalyvauja „Premier Vision-Zoom by Fatex“ Paryžiuje, „ISPO“, ir „Munich Fabric Start“ parodose. Įmonės atstovų nuomone dalyvavimas padeda augti pardavimams. Per metus jie paaugo 16,1 %. Bendrovės partnerių skaičius per metus padidėjo pusantro karto.

Tarptautinės parodos ir dalyvavimas jose padeda augti ir lino tekstilės gamyba užsiimančiai įmonei Lietuvoje. Lino produkcija buvo pristatyta Čikagoje vykusiame renginyje ir dabar verslas sėkmingai plėtojamas JAV. Lino gaminiai taip pat buvo pristatyti Majamyje ir Singapūre, norint užmegzti ryšius su klientais iš egzotinių šalių. Lietuvos valstybė siūlo paramą iš Europos Sąjungos fondų, kuri suteikiama įmonėms, norinčioms dalyvauti tarptautinėse parodose. Lino gamintojai sako, jog naudojasi šiomis paramomis ir toliau dalyvauja parodose, kuriose galima sulaukti naujų lankytojų.

Žinoma Lietuvos dizainerė, kurianti išskirtinius drabužius ir aksesuarus sako, jog tarptautinės parodos buvo labai didelis žingsnis į priekį. Dabar dizainerė savo gaminius siunčia net į Japoniją.

DNB banko vyriausios analitikės nuomone eksportuojančių įmonių plėtra yra kelis kartus greitesnė nei tų, kurios nukreiptos vien į vietinę rinką. Nors anksčiau plėtrai į užsienį kelią užkirsdavo pernelyg moderni užsienio rinkų infrastruktūra, tačiau dabar esame panašiame lygyje, todėl be trukdžių galime pasiūlyti savo produkciją užsienio valstybių klientams.

Lietuvoje veikia projektai, kurie skatina mažų ir vidutinių įmonių plėtrą užsienyje. Pasinaudojus jais galima gauti finansavimą dalyvavimui tarptautinėse parodose. Tai vienas iš efektyviausių būdų įsilieti į užsienio rinką. Šiose parodose dalyvauja ir lankosi įvairių prekės ženklų atstovai ir fiziniai asmenys iš viso pasaulio. Pristatyta aukštos kokybės produkcija ir naujai užmegzti verslo ryšiai padės Lietuvos įmonėms plėstis ir augti.

Jeigu turite klausimų, kaip sudalyvauti tarptautinėje parodoje ir gauti finansavimą, kreipkitės į UAB „Autarė“. Tai įmonė profesionaliai organiziuojanti lietuvių prekės ženklų dalyvavimą parodose užsienyje.

 

Naudotasi informacijos šaltiniu: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/pranesimai/lietuvos-gamintojai-parodos-tiesiausias-kelias-i-uzsienio-rinkas-231-650695

 

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.