Gyvenimas yra nenuspėjamas – lygiai taip pat gali būti nenuspėjami ir žmonių santykiai. Jei vieną dieną reikalai tarytum klostosi nepriekaištingai, tai kitą dieną viskas gali atrodyti apsivertę aukštyn kojomis. Tai reiškia, kad net ir tuo atveju, jei du žmonės vienas kitą besąlygiškai myli ir žengia link altoriaus, praėjus kuriam laikui jų santykius gali ištikti krizė ir jie gali nuspręsti pasukti skirtingais keliais. Taigi, kai viskas mūsų gyvenime gali būti taip nenuspėjama ir nestabilu, visuomet reikia būti apgalvojus daug skirtingų svarbių detalių.

Todėl šiandien verta pateikti keletą patarimų besiskirti norinčioms poroms, kurios valdo bendrą verslą.

Skyrybos bendru sutarimu

Visų pirma, visais atvejais yra geriausia išsiskirti bendru sutarimu. Skyrybos bendru sutarimu yra gerokai taikesnis ir paprastesnis sprendimas. Tai reiškia, kad jei jūs nusprendėte pasukti skirtingais keliais ir nebematote bendros ateities, pirmasis žingsnis būtų drauge susėsti ir aptarti visą šią susiklosčiusią nemalonią situaciją. Nereikėtų manyti, kad skyrybos visuomet turi būti labai skausmingos, sudėtingos ir komplikuotos. Jei vis dėlto jums pavyks išsiskirti bendru sutarimu, galite būti tikri, kad išvengsite daugybės papildomų sunkumų ir milžiniško streso.

Žinoma, patogiausia tokiais atvejais kreiptis į skyrybų advokatus, kurie specializuojasi šioje srityje ir gali jus pakonsultuoti visais iškilusiais klausimais. Jie taip pat galėtų parengti visus būtinus dokumentus ir visą šį procesą įgyvendinti už jus. Tokiu būdu galėtumėte sutaupyti daugiau laiko ir išvengti bereikalingai didelių pastangų.

Su verslu susijusių klausimų sprendimas

Jei sutuoktiniai, kurie nusprendžia skirtis, turi bendrą verslą, akivaizdu, kad skyrybų metu tai tampa labai opiu ir svarbiu klausimu. Neretai būtent dėl turimo bendro verslo iškyla daugiausiai ginčių ir nesutarimų. Tačiau būtina elgtis kaip įmanoma racionaliau ir priimti logiškus bei labai apgalvotus sprendimus. Supraskite, kad vien todėl, jog sugriuvo jūsų santuoka, neturėtų sugriūti ir jūsų verslas – ypač, jei jis iki šiol buvo labai pelningas ir sėkmingas.

Visuomet yra sprendimų, kuriuos galima pasirinkti norint išsaugoti bendrą verslą. Yra ne vienas pavyzdys, kaip išsiskyrę žmonės ir toliau išsaugo bendrą verslą. Tai reiškia, kad jei tai padaryti pavyksta vieniems, gali pavykti ir jums. Be abejo, pradžioje jums gali atrodyti, kad skyrybos yra pasaulio pabaiga ir viskas tiesiog akimirksniu sužlugo. Tačiau visa tai yra tik požiūris ir nusiteikimas.

Jei jūs suprasite, kad šiuo atveju nutrūko tik jūsų santykiai su antrąja puse, tai reikš, jog jūs turite dar labai daug galimybių ir taip pat galite pradėti gyventi savo naują gyvenimą. Todėl labai svarbu teisingai nusiteikti ir nesielgti taip, lyg skyrybos jūsų gyvenimui padėtų tašką. Gyvenimas tik prasideda, todėl būkite tam pasiruošę.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.