Daugelis veisėjų renkasi sultingą pašarą katėms, konservuotą maistą. Rekomenduojama teikti pirmenybę maistui su mažai riebalų  mėsos rūšims, o kuriuose yra daržovių ir vitaminų. Geriausias konservuotas maistas katėms priklauso aukščiausios kokybės ar holistinei klasei. Įžymūs kačių konservai, aukščiausios kokybės : Hills, Royal Cane, Berkeley, Purina.  Jie turi  didelę paklausą. Pasirinkite maistą, kuriuo reikia kasdieniniam naudojimui, atsižvelgit į gyvūno amžių ir jo kūno charakteristikas.

Konservai suaugusioms katėms

Maisto paros norma priklauso nuo amžiaus, aktyvumo ir gerovės. Katės maitinimas su konservuotu maistu yra pagrįstas sprendimas. Šis maistas yra prisotintas pakankamu vandens kiekiu ir kiek galima arčiau natūralios, subalansuota sudėtis, produktai nėščioms, sterelizuotoms katėms, augintiniams gyvenantiems butuose, turintiems ilgą kailį.

Konservai pagyvenusioms katėms

Vyresniems nei septynerių metų gyvūnams gaminami  specializuoti produktai. Jums reikia žinoti, kokie konservai katėms yra geresni, jei gyvūnas jau pasiekė garbingą amžių. Minkštas maistas neleidžia sunaikinti senėjimo dantų, skirtingai nuo sauso maisto. Dėl mėgstamiausio maisto geriau pasitarti su veterinaru, atsižvelgiant į augintinio sveikatos savybes.

Konservai kačiukams

Jaunam augančiam organizmui reikalingas ypatingas maistas. Konservais kačiukus galima pradėti maitinti nuo dviejų mėnesių, bet ne žemesnės už aukščiausios kokybės maistu. Kačiukams idealus  yra drėgnas kačių maistas, jaunų gyvūnų konservai gali turėti pakankamai  mitybos ingredientų, kad jie aktyviai vystytųsi. Kompozicijai, skirtai kačiukams, yra daug daugiau angliavandenių, vitaminų, riebiųjų medžiagų, baltymų, mineralų, nei maiste  sauaugusiems gyvūnams. Konservai katėms- tai nepriekaištingas pasirinkimas savininkams, kurie neturi laiko kasdien gaminti maistą, savo augintiniams.

Katės nuosavas kampelis

Katės mėgsta nuosavą jaukų kampelį, saugią vietą, kur galėtų pasislėpti ar tiesiog jaustis netrukdomos. Be viso to, kartu galite pasirūpinti ir kitomis kačių mėgstamiausiomis veiklomis: įrengti tualetą ar nagų draskyklę. Katės yra žaismingi padarėliai. Tiesa, smagiausia joms žaisti ne su specialiai joms nupirktais žaislais, o su tuo, ką pačios sugeba susirasti. Vienas mėgstamiausių kačių žaislų yra plaukų gumytės, jas nukniaukti ir varinėti po visą kambarį. Bet, kad ir kaip katėms patiktų gumelės, verčiau jų neduoti, nes plaukų gumelės gali  užblokuoti  žarnyną, todėl verčiau raskite saugesnių žaislų.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.