paskolos internetu

Kadangi paskolų rinka yra labai didelė ir nemenka dalis žmonių nevengia įsipareigoti finansiškai, verta ir netgi būtina pakalbėti apie tai, kokias pagrindines klaidas daro vartotojai, kurie nori paskolos internetu. Todėl jei jūs taip pat planuojate kreiptis į kreditorius dėl trumpalaikės arba ilgalaikės paskolos, nepamirškite žemiau TOPkreditas.eu pateikiamos vertingos informacijos.

Pasirenkama pirma pasitaikiusi paskola

Finansinių paslaugų rinkoje veikia labai daug kreditorių ir tarpusavio skolinimo platformų, todėl rinktis pirmą pasitaikiusią paskolą tikrai nėra tikslinga ir naudinga. Deja, bet iki šiol vis dar yra nemažai žmonių, kurie pirmą kartą kreipdamiesi dėl paskolos, pasirenka pirmą po ranka pasitaikiusį variantą.

Pirmiausia reikia pasinaudoti internetu, peržiūrėti paskolų palyginimo portalus, įvertinti skirtingų kreditorių taikomas sąlygas, keliamus reikalavimus, paskolų palūkanas, grąžinimo terminus, administracinius mokesčius ir kitą svarbią informaciją. Tik tuomet galima priimti galutinį sprendimą.

Tinkamai neįvertinamos paskolos sutarties sąlygos

Prieš sudarant paskolos sutartį visuomet būtina tinkamai ir atidžiai įsigilinti į paskolos sutarties sąlygas. Nemanykite, kad pakanka žinoti, kokios yra palūkanos ir per kiek laiko reikės grąžinti paskolą. Kiekvienoje paskolos sutartyje yra numatyta dar labai daug įvairių papildomų sąlygų. Pavyzdžiui, kai kurie kreditoriai taiko papildomus mokesčius, jei vartotojas nusprendžia jam suteiktą paskolą sugrąžinti anksčiau nei nurodyta paskolos sutartyje. Tai labai akivaizdžiai parodo, kad kiekviena paskolos sutartis gali labai skirtis, todėl jei nenorite susidurti su nemaloniais netikėtumais, prieš pasirašant paskolos sutartį jūs turėtumėte ją atidžiai perskaityti.

Susitelkiama tik į konkrečius kreditorius

Klaidinga orientuotis tik į vienus konkrečius kreditorius. Jei jūs ieškote paskolos internetu ir norite pasirinkti palankiausią paskolą, turėtumėte įvertinti kuo daugiau skirtingų pasiūlymų. Jūs galite peržiūrėti tiek kredito bendrovių, tiek ir komercinių bankų, kredito unijų ar tarpusavio skolinimo platformų pasiūlymus. Be to, šiandien labai sparčiai populiarėja jau minėtos tarpusavio skolinimo platformos, kuriose paskolas suteikia ne oficialūs kreditoriai, o privatūs fiziniai asmenys.

Pamirštama apie savo turimus finansinius įsipareigojimus

Nemaža dalis žmonių pamiršta apie tai, kad jų turimi finansiniai įsipareigojimai turi labai didelę tiesioginę įtaką jų mokumo vertinimui. Jei jūs turėsite pernelyg daug finansinių įsipareigojimų tikrai negalėsite gauti naujos paskolos. Kuomet žmogus dėl paskolos kreipiasi vienas, tuomet jo turimų finansinių įsipareigojimų įmokų mėnesinė suma negali viršyti 20 proc. jo gaunamų mėnesinių pajamų. Tuo tarpu, jei kreipiamasi su bendraskoliu (pvz., šeimos nariu), vertinamos visos šeimos gaunamos pajamos ir taikoma 40 proc. riba.

Nepagalvojama apie tai, kaip paskola bus grąžinta

Kai kurie žmonės mano, kad svarbiausia paskolą yra gauti. Tačiau kur kas svarbiau ją laiku grąžinti. Todėl jei jūs kreipsitės dėl paskolos internetu, būkite tikri, kad žinote, kaip padengsite mėnesines paskolos grąžinimo įmokas ir apsaugosite savo finansinę situaciją.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.