paskolos

Galvojate apie paskolą, tačiau jums niekaip nepavyksta apsispręsti, kuriuos kreditorius jums vertėtų pasirinkti? Jei taip, ar kada nors pagalvojote, kad jums galėtų praversti ir paskolos iš žmonių? Tiesą sakant, paskolos iš žmonių šiandien tampa labai populiariu pasirinkimu. Ir šiuo atveju tikrai nevertėtų suprasti klaidingai. Norint geriausia išnaudoti šią galimybę, pirmiausia reikėtų suprasti kas yra tosios paskolos ir ką tiksliai jos reiškia. Tik tuomet galėsite gauti pigiausią paskolą iš žmonių.

 

Tai tikrai nereiškia, kad jūs turite tiesiogiai kreiptis į fizinius asmenis, kurie teikia paskolas su vekseliu. Tai yra tradicinis ir pakankamai atgyvenęs sprendimas. Šiandien viso to galima labai lengvai išvengti, jei yra pasinaudojama šiuolaikinėmis tarpusavio skolinimo platformomis, kuriose paskolas suteikia privatūs fiziniai asmenys. Tai reiškia, kad tokių sprendimų atveju nebereikia sukti galvos dėl finansinių įsipareigojimų oficialiems kreditoriams. Vietoje to, jūs įsipareigojate fiziniams asmenims – ir neretai visa tai vyksta kur kas palankesnėmis sąlygomis.

 

Kita vertus, jei jūs tarpusavio skolinimo platformomis iki šiol dar nesidomėjote, turbūt svarstote, kaip visa tai veikia. Šiuo atveju viskas yra labai paprasta. Tarpusavio skolinimo platforma veikia kaip administratorius arba operatorius. Tai reiškia, kad ji nėra oficialus kreditorius. Ji tik administruoja visą paskolų suteikimo ir gavimo procesą. Administratorius yra atsakingas už tai, kad įvertintų kiekvieno į tarpusavio skolinimo platformą besikreipiančio vartotojo mokumą. Taip pat jis yra atsakingas už visą paskolų administravimo procesą ir kartu užtikrina skolų išieškojimo administravimą, jei žmogus, kuris gauna paskolą, jos negrąžina laiku. Visa tai žmonėms, kurie skolina, sukuria kur kas palankesnes sąlygas. Tuo tarpu tie žmonės, kurie suteikia paskolas tarpusavio skolinimo platformose, nėra vadinami kreditoriais – jie yra vadinami investuotojais, kadangi į tą pačią paskolą gali investuoti daugybė skirtingų žmonių.

 

Jei vartotojas yra įvertinamas teigiamai ir pripažįstamas mokiu vartotoju, jis gali būti įtrauktas į tarpusavio skolinimo platformoje paskolų prašančių asmenų sąrašus. Tuomet kiekvienas tarpusavio skolinimo platformoje užsiregistravęs investuotojas turi galimybę pasirinkti bet kurią jam patinkančią paskolą ir investuoti tiek, kiek jis nori. Todėl į vieną paskolą gali investuoti tiek vienas, tiek ir šimtas ar daugiau žmonių. Tai yra kas padaro paskolas iš žmonių pigiausias iš visų galimų variantu, lyginant su greitais kreditais, vartojimo paskolomis, o kai kuriais atvejais net su ilgalaikėmis paskolomis. Kuo populiaresnė platforma – tuo pigesnę paskolą galėsite vidutiniškai gauti.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.