siuntos 

Belgija – viena iš populiariausių Europos valstybių, į kurią gabenamos siuntos iš Lietuvos. Dažniausiai siuntiniai į Belgiją siunčiami verslo partneriams arba ten gyvenantiems artimiesiems. Bet kuriuo atveju, greitas, kokybiškas ir sklandus siuntų pristatymas džiugina tiek siuntėją, tiek gavėją. Ką verta žinoti, kad siuntos pristatymas tikrai būtų nepriekaištingas? Štai praktiški patarimai!

  • Vežėjo pasirinkimas

Renkantis siuntos gabenimo paslaugų tiekėją vadovaukitės tuo, kokie siuntos pervežimo rodikliai jums svarbiausi. Jei norite, kad siunta kuo greičiau pasiektų gavėją, palyginkite skirtingų vežėjų nustatytus terminus. Šiuo atžvilgiu siuntų gabenimo paslaugas teikiančios įmonės siuntas pristato greičiau nei pavyzdžiui, Lietuvos paštas. Šios įmonės pasižymi ir kitais privalumais – saugesniu siuntų pristatymu (gabenami mažesni siuntų kiekiai) bei pristatymu nuo durų iki durų.

  • Siuntos pakavimas

Siuntos pakuotė turi būti tvirta ir be pažeidimų. Patogiausia naudoti kartono dėžes. Taip pat atsižvelkite, jei siunčiamas daiktas turi aštrių kampų arba yra dužus. Tokias siuntas geriausia pakuoti į pripučiamas pakuotes arba į putplasčio maišelius ir tuomet į dėžę.

  • Siuntos svoris

Į užsienį siunčiamos siuntos svoris negali viršyti 300 kg. Jei jūsų siunta sveria daugiau, rinkitės krovinių gabenimo paslaugas.

  • Draudžiami daiktai

Nepamirškite, kad draudžiama siųsti narkotines medžiagas, pirotechnikos gaminius, tabako gaminius, alkoholinius gėrimus, asmens tapatybės dokumentus bei receptinius vaistus.

  • Siuntos pristatymo laikas

Siuntų į Belgiją  pristatymo terminai skiriasi priklausomai nuo paslaugų tiekėjo. Jei jums aktualus kuo greitesnis siuntos pristatymas rinkitės siuntų gabenimo paslaugas teikiančias įmones. Šios įmonės siuntas į Belgiją pristato maždaug per vieną darbo dieną. Na, o jei laiko rodiklis nėra toks svarbus, siuntą galite siųsti Lietuvos paštu.

Tai pagrindiniai aspektai, kuriuos verta žinoti siunčiant siuntinius į Belgiją. Tinkamas siuntos paruošimas ir patikimų vežėjų pasirinkimas garantuoja saugų ir greitą pristatymą.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.