vaistai 

Turbūt nėra žmogaus, kuris per visą savo gyvenimą nebūtų sirgęs sloga. Ji ne tik atkeliauja drauge su peršalimu, alergija ar kitais virusais, bet ir gali atsirasti dėl staigaus temperatūrų pokyčio ar nusilpus imuninei sistemai.

Daugelis juokauja, kad gydant slogą, ją išgydysime per savaitę, o negydant ji praeis per septynias dienas. Visgi tinkama priežiūra ir vaistai nuo slogos gali padėti palengvinti simptomus ir išvengti rimtesnių komplikacijų. Vienas sunkiausių uždavinių – didžiuliame vaistų nuo slogos pasirinkime rasti tuos, kurie nėra tik išpūstas reklamos burbulas, bet iš tiesų gali padėti. Apžvelkime populiariausius vaistus nuo slogos ir jų skiriamąsias savybes.

Vaistai nuo slogos Sinupret. Šie vaistai nuo slogos pateikiami keliomis rūšimis: nosies purškalo pavidalu arba dengtomis tabletėmis. Purškiamas preparatas savo sudėtyje turi  ksilometazolino, kuris sutraukia kraujagysles, sumažina nosies gleivinės paburkimą ir palengvina kvėpavimą pro nosį. Geriamos tabletės pagamintos augaliniu pagrindu ir tinka sergant sinusitu.

Vaistai nuo slogos Nasonex. Tai populiarus nosies purškalas, skirtas sezoninių alergijų simptomams šalinti. Vaisto sudėtyje yra mometazono furoato, kuris padeda sumažinti uždegimą, čiaudulį, niežulį, užgulimą ar varvėjimą.

Vaistai nuo slogos Gelomyrtol. Šie vaistai pateikiami geriamų tablečių pavidalu ir yra skirti lengvesniam atsikosėjimui paskatinti. Jie taip pat tinka žmonėms, kurie serga ūmiu ir lėtiniu bronchitu ar sinusitu.

Vaistai nuo slogos Cirrus. Tai pailginto atpalaidavimo tabletės, kuriomis slopinami sezoninio alerginio rinito (šienligės) arba nuolatinio alerginio rinito (alergijos namų dulkėms) simptomai.

Vaistai nuo slogos kūdikiams. Šie vaistai turi būti pagaminti iš natūralių, vaikams nekenksmingų medžiagų, todėl jokiu būdu mažųjų negydykite savo vartojamais preparatais. Apie tinkamiausius vaistus konkrečiam atvejui jus pakonsultuos gydytojas arba vaistininkas.

Vaistai nuo slogos ir gerklės. Šiai kategorijai priklauso vaistai, kurie vienu metu veikia ne tik nosies, bet ir gerklės gleivinę. Dažniausiai tokie preparatai bendrai gydo virusinės kilmės bakterijas ar uždegiminius susirgimus ir vienodai kovoja tiek su slogą, tiek su kosuliu.

Yra žmonių, kuriems aktualūs liaudiški vaistai nuo slogos arba natūraliai gaminami vaistai nuo slogos. Visgi esant sunkesniems atvejams, tokias priemones rekomenduojama naudoti kaip papildomus, o ne pagrindinius gydymo būdus.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.